Tanie zakupy w sklepach franczyzowych – Lewiatan gazetka promocyjna

Franszyza to modny obecnie sposób na prowadzenie własnej działalności. Jednak wielu klientów nie zdaje sobie sprawy z faktu, że ich sklep, także osiedlowy, może należeć do sieci franczyzowej. Taką siecią jest m.in. Lewiatan, który regularnie wydaje gazetkę promocyjną – http://gazetka-lewiatan.pl/ – z myślą o wszystkich klientach w Polsce. To idealny sposób, aby kupować taniej produkty, jakie są niezbędne w każdym domu.

Franczyza z punktu widzenia klienta

Jednolite oznakowanie sklepu oraz wybranych produktów to podstawowe atuty, jakie ma dla klientów sieć sklepów pod wspólną marką, jak Lewiatan Gazetka promocyjna w tym przypadku (wydawana podobnie jak w innych sieciach handlowych raz w tygodniu) jest swoistą gwarancją, że wybrane produkty w każdym sklepie sieci w Polsce można kupić po niższych cenach. Promocje cenowe nie obejmują jedynie produktów oznaczonych logo Lewiatan, ale obejmują także inne produkty, zarówno spożywcze, jak i przemysłowe, które są dostępne także w innych sieciach handlowych. Tym, co wyróżnia sieć Lewiatan, jest również to, że niektóre sklepy osiedlowe, przystępujące do sieci Lewiatan, nie muszą być oznakowane logo sieci, ale jednocześnie oferują produkty, jakie sieć handlowa promuje w danym tygodniu. W takich sklepach Lewiatan gazetka promocyjna może być obszerniejsza i obejmować zdecydowanie więcej produktów niż gazetka o zasięgu ogólnopolskim.

Klient w centrum uwagi

Atutem sieci franczyzowych jest ich dostępność w całej Polsce, ale również jednakowy układ sklepu, co gwarantuje łatwość dokonywania zakupów bez względu na lokalizację sklepu. Kolejnym, dość oczywistym, atutem, jest spójność cenowa, jaką zapewnia m.in. Lewiatan Gazetka promocyjna obowiązuje w każdym ze sklepów, należących do sieci handlowej, choć każdorazowo sieć zastrzega, że promocja obowiązuje w wybranym terminie, wskazanym w gazetce, lub do wyczerpania zapasów produktu dostępnego w cenie promocyjnej. Promocyjne ceny na wybrane produkty pozwalają na lepsze zaplanowanie wydatków w domowym budżecie. Z kolei same sieci handlowe przyglądają się dość kompleksowo zakupom, jakich dokonują klienci, a ich oferty promocyjne są zawsze skupione wokół klientów, aby zapewnić im zadowolenie z wybranych produktów w porównaniu do ceny.

Siła sklepów blisko domu

Część konsumentów woli robić zakupy w dużych sklepach tłumacząc to faktem, że duże markety oferują lepszy dostęp do wielu rodzajów produktów. Dodatkowym atutem sklepów wielkopowierzchniowych bywa również to, że podczas zakupów w jednym miejscu można kupi podstawowe produkty spożywcze, pieczywo i środki chemiczne. Dzięki temu można oszczędzić czas, co nie zawsze jest możliwe w sklepach osiedlowych. Jednak sklepy osiedlowe wybierane są jako sklepy awaryjne, gdy w domu zabraknie konkretnego artykułu, bez którego trudno o dokończenie obiadu czy konkretnego dania. Sklepy osiedlowe wybierane są także wtedy, gdy trzeba szybko kupić pieczywo czy mleko na śniadanie. Ich atutem jest także możliwość otwarcia w dni wolne od pracy, co szczególnie mocno będzie widać po wdrożeniu przepisów o zakazie handlu. Wówczas zakup nawet brakujących produktów będzie możliwy jedynie w wybranych sklepach osiedlowych.

Sklepy osiedlowe, o których warto pamiętać

Przy robieniu zakupów w mniejszych sklepach bardzo często wspomina się także o sklepach branżowych. Ulubionych sklep mięsny, w którym można nadal kupić wędlinę na wagę, krojoną na oczach klienta, lokalny sklep z owocami i warzywami oraz sklepy piekarnicze, w których kilka razy w ciągu dnia dostarczane są świeże bułki, chleb oraz pączki i inne wypieki to tylko wybrane rodzaje sklepów kojarzących się z lokalnymi społecznościami. Warto jednak pamiętać, że coraz częściej także takie sklepy są sklepach franczyzowymi, należącymi do jakichś sieci handlowych. Dotyczy to w szczególności piekarni, które powstają nie tylko jako sklepy, ale równie często można je spotkać jako punkty handlowe, działające w specjalnie do tego celu przygotowanych przyczepach. Mimo rosnącej konkurencji ze strony dużych sieci handlowych, takie punkty nie narzekają na brak klientów.

zielona kawa odchudzanie

Leave a Reply