Plastyka warg sromowych – zabieg, który jest coraz chętniej wykonywany

plastyka warg sromowych

W dzisiejszych czasach odnotowano wzrost zainteresowania usługami medycyny estetycznej. Ginekologia estetyczna cieszy się coraz większą popularnością i rosnącym zainteresowaniem. Spowodowane jest to zwiększeniem świadomości kobiet na temat własnego ciała, a także łatwym dostępem do informacji z branży estetycznej.

Wylecz się z kompleksów!

Każda zadbana kobieta dba kompleksowo o swoje ciało. Kompleksy związane z wyglądem narządów intymnych, mogą w znaczący sposób odbić się na jej psychice. Zmniejsza to jej pewność siebie, oraz poczucie atrakcyjności, a także negatywnie wpływa na jakość życia seksualnego. Plastyka warg sromowych to idealne rozwiązanie dla Pań, które marzą o pozbyciu się swojego problemu. Zabieg zapewnia nie tylko zwiększenie atrakcyjności wizualnej miejsc intymnych, ale także poprawę funkcjonalności. Jeśli wargi sromowe mniejsze są przerośnięte, oraz nie są zasłonięte przez wargi sromowe zewnętrzne, kobieta może odczuwać znaczny dyskomfort. Wrażliwe tkanki ulegają obcieraniu i odparzeniom, co powoduje utrudnienia nawet podczas codziennych czynności. W takiej sytuacji warto poddać się korekcie warg sromowych, jak najszybciej.

Plastyka warg sromowych – co warto wiedzieć o tym zabiegu?

W branży medycyny estetycznej pracują wyłącznie profesjonalni i empatyczni lekarze, którzy świetnie rozumieją potrzeby kobiet. Przed zabiegiem przeprowadza się dokładny wywiad i analizę, oraz szereg badań ginekologicznych. Wszystko po to, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania pacjentki, a sam zabieg przeprowadzić w sposób bezpieczny i fachowy. Plastyka warg sromowych odbywa się za pomocą dwóch podstawowych metod. Pierwsza z nich polega na klinowym wycięciu nadmiaru tkanek i ponownym zszyciu na około połowie długości. Druga metoda składa się z wycięcia zewnętrznego pasma tkankowego na całej długości idąc od okolicy łechtaczki aż do okolicy spoidła tylnego. Lekarz dopiera metodę w zależności od indywidualnych potrzeb klientek. Ważną kwestią jest, aby przez co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem nie przyjmować leków zaburzających krzepnięcie krwi. Należy zapoznać się z pełną listą przeciwwskazań otrzymanych od lekarza. Zabieg skutkuje odmłodzeniem narządów płciowych, wyeliminowaniem dyskomfortu, oraz zwiększeniem atrakcyjności miejsc intymnych.

zielona kawa odchudzanie

Leave a Reply