Ginekologia estetyczna – co warto na jej temat wiedzieć?

ginekologia estetyczna

Zastanawiasz się, jakie zabiegi wchodzą w zakres ginekologii estetycznej? A może sama chcesz poddać się zabiegowi? W takim razie ten artykuł jest idealny dla Ciebie. Przeczytaj go i zobacz, co warto wiedzieć na temat ginekologii estetycznej.

Co to jest ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna to nowość w dziedzinach medycyny, od niedawna dostępna w Polsce specjalizująca się korektą wyglądu miejsc intymnych u kobiet. Staje się ona popularniejsza i coraz bardziej dostępna na rynku wśród wykonywanych zabiegów.Ginekologia estetyczna pozwala kobietą na zabiegi mało inwazyjne, które są bezpieczniejsze i o wiele szybsze w wykonaniu niż dostępne do niedawna tylko operację plastyczne. Zalety tych zabiegów to przede wszystkim, łatwość ich wykonania, szybki powrót do aktywności, w większości przypadkach stosowane jest znieczulenie do miejscowe, a po zabiegu nie jest wymagana hospitalizacja.

Efekty zabiegu są długotrwałe i widoczne od razu

Kobiety w różnym wieku decydujące się na zabiegi to głównie te, których ciało zmieniło się w negatywnym kierunku, podczas np. menopauzy, ciąży czy porodu ale także takie, których ciało posiada wrodzoną niedoskonałość lub w przypadku problemów układu moczowego, u kobiet, które skarżą się na dolegliwości typu suchość czy podrażnienie, na dyskomfort podczas współżycia lub po prostu z powodu własnego niezadowolenia z wyglądu tych okolic. Przy zabiegach mało inwazyjnych stosuje się takie środki jak zabiegi laserowe, kwas hialuronowy czy nici poprawiające elastyczność okolic i miejsc intymnych.

Jakie zabiegi można wykonać?

Szeroka oferta znajdująca się na rynku pozwala zniwelować takie niedoskonałości jak np. nieestetyczne przebarwienia, blizny po cesarskim cięciu lub nacięciu krocza czy luźność pochwy. Oferta obejmuje też poprawę plastyczną wyglądu miejsc intymnych, z których być może kobieta nie jest zadowolona typu np. zmniejszanie korygowanie kształtu warg sromowych mniejszych, modelowanie wzgórka łonowego oraz powiększanie warg sromowych. Klinikę zajmującą się tą dziedziną medycyny znaleźć można w każdym większym mieście Polski. Decydując się na zabiegi w tej dziedzinie medycyny przy wyborze klinki warto sprawdzić dokładnie ofertę i specjalizację, cenę, opinię w internecie i certyfikaty oraz doświadczenie lekarza, który ma zająć się wykonaniem zabiegu.

zielona kawa odchudzanie

Leave a Reply